מהפכה בעולם הניידות: הסיפור מעורר ההשראה של הקלנועית המתקפלת ATTO

חברת "מובינגלייף" הינה חברת סטרט-אפ ישראלית, המפתחת, מייצרת ומשווקת בישראל וברחבי העולם קלנועיות מתקפלות מתקדמות, הנותנות מענה מלא למתקשים בניידות, עקב מחלות רקע שונות או הזדקנות.

נינו רנסנברג, מייסד החברה אשר סובל בעצמו ממחלת הפוליו, הוא הרוח החיה מאחורי פיתוח ATTO. רנסנברג, איש עסקים ויזם שמסתובב רבות ברחבי העולם, סירב להתפשר עם הפתרונות המיושנים שהיו קיימים בשוק, וחיפש קלנועית קלה ומתקפלת, מאושרת להטסה, שתשרת אותו בלוח הזמנים העמוס שלו הכולל טיסות רבות ופגישות עסקים. להפתעתו, מוצר כזה לא היה קיים בשוק.

נינו מספר: "הרעיון של המוצר עלה בגלל התסכול שהרגשתי בכל פעם שטסתי וחזרתי מחו"ל. נאלצתי לחכות שהקלנועית שלי תגיע עם המזוודות, אז המצאתי מוצר שהוא קל ומתקפל, כזה שיוכל אפילו לעלות איתי למטוס ולשרת אותי בכל מקום. ולכן פיתחתי את ATTO"

כיום חברת מובינגלייף מציעה מגוון דגמי קלנועיות מתקדמות תחת השם ATTO.
כל דגמי ATTO מתאפיינים בעיצוב עתידני ומשקל קל, מתוכננים עד הפרט האחרון לנוחות המשתמשים וכוללים אמצעי בטיחות מתקדמים ומבחר גדול של אביזרים נלווים. הקלנועיות מתקפלות במהירות לגודל של מזוודת טרולי קומפקטית ומתפצלות בקלות לשני חלקים – תכונה המאפשרת למשתמש להכניס אותן בקלות לתא מטען של מכונית או לתא אחסון עליון במטוס. אך מעל לכל, מאפשרות חופש תנועתי וחזרה לחיים תקינים ועצמאיים.

הסיפור שלנו עד כה

הסיפור שלנו מתחיל בשנת 2013 כאשר יצאנו לדרך בכדי ליצור סוג חדש של קלנועית מתקפלת שתהיה רב תכליתית, ניידת ומסוגננת יותר מכל הדגמים הקיימים בשוק. ידענו שאנשים רבים עם לקות ניידות נאבקים עם מכשירים כבדים, מגושמים ומביכים שהגבילו את אפשרויות התנועה, הנסיעות והחיים החברתיים שלהם. ידענו גם שהפתרונות הקיימים אינם עומדים בדרישות החיים המודרניים, שבהם אנשים צריכים להיות גמישים, ניידים מחוברים.

בילינו חודשים במחקר, עיצוב ובדיקה של מושגים שונים עד שלבסוף הגענו לרעיון של ATTO. המטרה שלנו הייתה ליצור קלנועית שיכולה להתקפל ולהיפתח בקלות, להתאים לחללים קטנים כמו מכוניות, רכבות או מטוסים, ולהיראות טוב כמו כל רכב אישי אחר. רצינו גם לוודא ש-ATTO תהיה בטוחה, עמידה וניתנת להתאמה אישית, עם תכונות כמו גובה מתכוונן, סוללות נשלפות ונורות LED.

בשנת 2015, השקנו את ATTO ביריד הסחר Rehacare בגרמניה, וההיענות הייתה סוחפת. אנשים נדהמו מהגודל הקומפקטי, מהעיצוב המלוטש ומהנסיעה החלקה של ATTO, ורבים מהם הזמינו רכשו אותה במקום. ידענו שקורה פה משהו גדול וש-ATTO עומדת להיות לשנות חיים רבים.

בשנת 2021 השיקה החברה קלנועית שבת המציעה מנגנון פיקוד שבת מהודר שפותח בשיתוף מהנדסי ורבני מכון "צמת". במקביל שוקד צוות המחקר והפיתוח של החברה על פיתוח אינטנסיבי של מוצרים חדשניים נוספים, שמטרתם להביא לשיפור איכות החיים של מוגבלי תנועה בארץ וברחבי העולם.
אנו מתמחים בהתאמת פתרונות ניידות לצרכי ניידות ספציפיים - ועושים זאת באופן אישי. אנו עושים התאמה אישית וייחודית של תהליך רכישת הקלנועית מכיוון שאנו יודעים שניידות מוגבלת מגיעה בצורות רבות ודורשת מגוון פתרונות - כל פתרון מתאים לצרכים הספציפיים של כל אדם שאנו פוגשים.
אנו גם יודעים שפתרון הניידות הנכון יכול לשנות חיים, בעוד שמוצר שאינו עונה על הצרכים במדויק יכול להפוך לנטל יותר מאשר צורך. מאז, המשכנו לשפר ולחדד את ATTO, בהתבסס על משוב מהלקוחות, השותפים והמומחים שלנו. הוספנו תכונות חדשות כמו יציאת USB, מחזיק כוסות ונרתיק נסיעות, כמו גם צבעים ואביזרים חדשים. הרחבנו גם את רשת ההפצה שלנו ליותר מ-50 מדינות ברחבי העולם, וקיבלנו פרסים ותשבחות רבים על החדשנות, העיצוב וההשפעה שלנו.

הטכנולוגיה הטובה ביותר היא
  זו המפגישה בין אנשים

מאט מולנווג
 

תכירו את ATTO

שילוב של עיצוב אלגנטי, הקפדה על נוחות השימוש, אמצעי בטיחות מתקדמים ואיכות ללא פשרות הפכו את ATTO לסטנדרט אשר שאר יצרני הקלנועיות בעולם שואפים אליו.
אלפי לקוחות מרוצים בארץ ובעולם מעידים ש-ATTO משנה עבורם את החיים ופותחת להם אפשרויות חדשות לניידות עצמאית.

תכונות עיקריות:

 • מתקפלת בקלות לגודל מזוודת טרולי קומפקטית
 • נפתחת ללא מאמץ ומוכנה לנסיעה בתוך שניות
 • מתפצלת ל-2 חלקים קלי משקל לאחסון בתא מטען המכונית
 • מאושרת לעלייה למטוס – ממש עד תא הנוסעים
 • התאמה מרבית למשתמש (גובה מושב, גובה וזווית כידון)
 • טווח נסיעה עד 20 ק"מ, בטעינה אחת
 • מבחר גדול של אביזרים מקוריים

נשמח להכיר לכם גם את ATTO SPORT

הקלנועית המתקפלת המתקדמת ביותר של מובינגלייף מציעה את השילוב המושלם בין שימושיות, ביצועים, בטיחות וסטייל.

בנוסף לכל היתרונות של דגם ה-ATTO, קלנועית ATTO SPORT כוללת מאפייני בטיחות ונוחות נוספים, ביצועים משופרים ועיצוב ספורטיבי.
דגם  ATTO SPORT MAX מותאם למשתמשים בעלי משקל גבוה יותר- עד 136 ק"ג.

 


ATTO SPORT / ATTO SPORT MAX
כוללת
את כל המאפיינים של קלנועית ה- ATTO ובנוסף:

 

 • צמיגים מיוחדים בעלי טכנולוגיית ספיגת זעזועים
 • תאורה קדמית ואחורית
 • מהירות מקסימלית של 10 קמ"ש
 • בלם דיסק קדמי
 • מסך LCD מואר הניתן לתכנות
 • בקרת שיוט (קרוז קונטרול)
 • ריפוד מושב מהודר דמוי עור
 • ידיות ארגונומיות
 • שלט רחוק לנעילה

וישנה גם קלנועית SHABBATTO המותאמת במיוחד לשומרי השבת

קלנועית השבת המתקדמת בעולם מאפשרת למשתמשים שומרי השבת להתנייד ללא מגבלות בכל ימי השבוע. פיתוח משותף של חברת מובינגלייף ומהנדסי ורבני מכון צמת מציע מנגנון פיקוד שבת מהפכני המתבסס על שני עקרונות טכנו-הילכתיים: גרמא ושינוי זרם רציף. שילוב יחודי זה מאפשר לקלנועית לפעול לאורך כל השבת ללא צורך בהפעלה במהלכה – דבר ההופך אותה למהודרת יותר.

הקלנועית מבוססת במלואה על קלנועית ATTO SPORT, ומציעה את כל המאפיינים של משפחת ATTO – בתוספת אפשרות שימוש ללא מגבלה גם בשבת.

 

דגם  SHABBATTO MAX מותאם למשתמשים בעלי משקל גבוה יותר- עד 136 ק"ג.


תכונות עיקריות של מנגנון פיקוד השבת :SHABBATTO

 

 • המנגנון פועל על פי עקרונות ה-גרמא ו-שינוי זרם רציף
 • מאושר לשימוש מלא בשבת על ידי מכון צמת
 • מנגנון מקורי מהיצרן – ללא צורך בהתקנה על ידי מתקין חיצוני


הערכים שלנו

במהלך השנים, ודרך ההתנסויות האישיות השונות שלנו עם מוגבלות בניידות, למדנו שההחלטה לרכוש קלנועית יכולה להיות רגשית. היכרות פרטית, אם במשרדינו או בביתכם, יכולה להיות הגורם הנוח ביותר לעזור לכם או ליקיריכם בדרך להחזרת הניידות והעצמאות. לכן מיקדנו את מאמצינו בפיתוח תהליך המתאים ביותר לאתגרי הניידות שלכם.
.נשמח להכירכם ולספק הדגמה וייעוץ חינם
אנו מציעים ביקור בית והדגמה חינם לכל מי שפונה אלינו לייעוץ. אין צורך בהתחייבות מראש.

להדגמה ללא התחייבות במשרדינו או בביתכם, התקשרו 6126* או השאירו פרטים ונחזור אליכם.

אני מסכים למדיניות הפרסום.