לפני רכישה תמיד מומלץ לנסות בעצמכם את הקלנועית

October 01, 2022

לפני רכישה תמיד מומלץ לנסות בעצמכם את הקלנועית

להקשיב. להתאים.

"במובינגלייף, כל לקוח הוא עולם ומלואו", מספר אבי לב ארי, מנהל המכירות של מובינגלייף בישראל. "הקשר האישי שלנו עם הלקוח מתחיל כבר בפנייה הראשונה אלינו, שנעשית לרוב דרך הטלפון. צוות המכירות המנוסה ידאג לברר את הצרכים המיוחדים של כל לקוח כדי להתאים לו או לה את הקלנועית המתאימה לצרכיו או תקציבו.

השלב הבא בתהליך יהיה שלב ההדגמה שבו איש המכירות שלנו מגיע עד לבית הלקוח, או שהלקוח מגיע לאולם התצוגה הנעים והביתי של החברה. פה לא מסתכלים על השעון! כל לקוח יקבל תמיד את מלוא תשומת הלב. אנשי המכירות יעברו איתו על כל אפשרויות השימוש בקלנועית, אופן הקיפול והפתיחה, איך נוהגים נכון, בנוחות ובביטחה, עד שהלקוח מרוצה ויודע איך לתפעל את הקלנועית בצורה עצמאית.

לאחר מסירת הקלנועית החדשה הלקוח הופך לחלק ממשפחת מובינגלייף. אנשי המכירות ואנשי השירות שלנו זמינים תמיד, ויעשו הכל כדי לספק מענה מדויק לכל פנייה ולכל שאלה. אם יש צורך, הם ישמחו להגיע ממש עד לבית הלקוח כדי לטפל בכל בעיה. כי ככה זה במשפחה - באים לעזור בלי לשאול שאלות."

 

קנייה בראש שקט.

כמו קנייה של בית או מכונית, גם רכישה של קלנועית עשויה להיות הוצאה לא קטנה עם מעורבות רגשית גבוהה ולכן חשוב לבחור בקפידה ממי רוכשים את הקלנועית. שאלנו את עדי שמר, מנהל השירות של החברה, מדוע לדעתו רכישת קלנועית מחברת מובינגלייף היא קניה חכמה?

"אני יכול למנות לפחות חמש סיבות אובייקטיביות לכך" מספר עדי:

"ראשית, חברת מובינגלייף מפתחת ממש כאן בישראל את כל דגמי ATTO. מהנדסי ומעצבי החברה עושים לילות כימים על מנת לפתח מוצרים מתקדמים, המתוכננים ומיוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. צוות הפיתוח שלנו מקפיד לשמוע וליישם משובים המתקבלים מלקוחות, על מנת להתאים את המוצרים שלנו לצורכי המשתמשים ברחבי העולם ובישראל ולשפר אותם ללא הפסקה. לא בכדי קלנועיות ATTO נחשבות למתקדמות והמעוצבות ביותר בעולם. אנחנו גאים מאוד במוצר שלנו.

Folding Scooter Store - Home Demo

 

שנית, מפעל הייצור המתקדם של ATTO נמצא בבעלות מלאה של החברה, מה שמבטיח איכות ללא פשרות ומשלוח מהיר.

שלישית, מובינגלייף מחזיקה בישראל מעבדת שירות עם טכנאים מומחים ומלאי גדול של חלקי חילוף אשר מבטיח טיפול מהיר ופתרון לכל בעיה - גם בעוד שנים רבות.

סיבה רביעית היא שכל קלנועיות מובינגלייף כוללות אחריות מקיפה ושירות בבית הלקוח ללא תשלום בשנה הראשונה. כל אלה מבטיחים ללקוח ראש שקט כשהוא קונה קלנועית ATTO מבית מובינגלייף.

וסיבה חמישית ואחרונה, אך לא פחות חשובה: הלקוחות שלנו יודעים שאנחנו תמיד כאן בשבילם. אנחנו גאים בכך שאלפי לקוחות מרוצים בישראל ובעולם נהנים כל יום מאיכות החיים והביטחון העצמי שקלנועיות ATTO מעניקה להם. זו גאווה ישראלית אמיתית וחותמת האיכות שלנו כחברה."